<<  Firma Profili  >>

ANDIÇ OTOMOTİV; Ticari taşıma araçları üst yapı ekipmanlarının satış ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Kalitenin ve kaliteli ürünün hiç bir zaman tesadüf olmadığı sanayi sektöründe, üst yapı imalat sektörünün dorse ekipman taleplerini  karşılıyoruz. Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
 

Beklentilerin üzerindeki sonuçlara odaklanan iş ahlakımız, memnuniyet ilkemizden asla vazgeçmeyen tavrımızla ilerlediğimiz bu yolda; sektörün hep zirvesini hedeflemekteyiz.

 

Ürün Halkamızın içinde;

 

Dorse çamurluk ve ekipmanları, dorse menteşeleri, dorse kilitleri, tenteli dorse ekipmanları, dorse ayağı ekipmanları, su depoları, takım ve yemek dolapları, kasa kilit sistemleri, mekanik kollar, açık kasa kanca çeşitleri, açık kasa menteşe çeşitleri, kapak yayı çeşitleri, gerdirme ve çektirme çeşitleri, çeki demiri ve pimleri, bağlantılar, fitil  ve takozlar ile diğer dorse ekipmanları yer almaktadır.


 

Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak, tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri üst yapı araç ekipman ve yedek parçalarının tedarikçisi olarak, kaliteli hizmet sunmanın gayreti içindeyiz.


Vizyon ;

Müşterilerimizin dorse ekipmanları ihtiyaçlarında kalite ve etik değerlerinden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak


Misyon ;

Kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.